ETSZK 2023. Július

2023. augusztus 01.

Az SZTE Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar épülete bezárásra kerül 2023. augusztus 5 és 20. között, így ebben az időszakban az ügyintézés szünetel!

2023. július 28.

Üdvözlünk az ETSZK elsőéves hallgatói között! Ha kicsit elveszettnek érzed magad, és iránymutatást szeretnél kérni új, egyetemi teendőiddel kapcsolatban, mentorhallgatóink segítenek!

2023. július 27.

Gratulálunk a sikeres felvételihez! A felvételről szóló döntés a 2023/24. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszony pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.

2023. július 26.

Kedves Leendő Elsőéves Hallgatóink!

Engedjék meg, hogy nagy örömmel gratuláljak sikeres felvételijükhöz!

2023. július 26.

Karunk a 2023/2024-es tanévre fizioterápia, okleveles szakvédőnő, kiterjesztett hatáskörű ápoló és szociális munka mesterképzési szakokon hirdet pótfelvételit.

2023. július 19.

Tájékoztatom, hogy azon egészségügyi technikum és szakképző iskolából érkező jelentkezők, akiknek a képzési intézménye és az SZTE Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar között együttműködési megállapodás van érvényben, az alábbi előzetes kreditbeszámítási folyamatban vehetnek részt.

2023. július 06.

A Bizottság elutasító javaslata ellen a rangsorolt lista közzétételétől számított 3 napon belül, azaz 2023. július 09. (vasárnap) 23:59-ig a Kar dékánjához fordulhat jogorvoslati kérelemmel. A felülvizsgálati kérelmet a MODULO-ban, Dékáni méltányossági kérelem űrlapon kell benyújtani. Rangsor letöltése az alábbi linken >>>

2023. július 05.

Ha van még szabad kapacitásod, van egy jó ötletünk számodra! A Szegedi Szakképzési Centrum által felkínált szakmai képzések egyetem mellett is végezhetők, és 1-2 év alatt plusz szakmát biztosítanak.