ETSZK 2024. Június

2024. június 25.

A Magyar Szemorvostársaság 2024-ben Prof. Dr. Tóth-Molnár Edit tanszékvezető egyetemi tanár, az SZTE SZAOK Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Szemészeti Klinika igazgatója, az Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar dékánja részére adományozta legrangosabb kitüntetését, az Imre-Blaskovics emlékérmet, melyhez ezúton is gratulálunk!

2024. június 19.

6+6 érvünk van, hogy miért érdemes sorrendmódosításkor az első helyen a Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzés Karára jelentkezned.

2024. június 17.

A Szegedi Tudományegyetem pótpályázatot hirdet rövid és hosszú távú hallgatói mobilitások megvalósítására (szakmai gyakorlat, rövid mobilitás, konferencia részvétel) a 2024/2025. tanévre a Pannónia Ösztöndíjprogram támogatásával.

2024. június 13.

A Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar, az Iskolaszövetség, a Szociális Szakmai Szövetség és a Szociális Munkások Magyarországi Egyesülete a szegedi szociális munkás képzés 33. évfordulóját ünneplő szakmai konferenciát szervezett május 31-én.

2024. június 12.

A Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar díszoklevél-átadó ünnepséget tartott 2024. június 07-én. A már hagyománynak számító eseményt Prof. Dr. Tóth-Molnár Edit dékán nyitotta meg.

2024. június 12.

Kíváncsi vagy egy magasan jövedelmező hivatás szakmai fogásaira, amit külföldön vagy itthon is kamatoztathatsz?
"Early Bird" időszak: 2024. június 20-ig történő befizetés esetén!

2024. június 06.

Ismét itt az SZTE Alma Mater Weekend! Június 15-én várjuk a kicsiket és a nagyokat izgalmas családi programokkal, egyéni és csoportos sportolási lehetőségekkel, kari versenyekkel és az elmaradhatatlan főzőversennyel, a Gasztro Materrel.