ETSZK 2021. November

2021. november 15.

Várjuk felvételi előtt álló, reménybeli leendő hallgatóink kérdéseit a felveteli.etszk@szte.hu e-mail címen!

2021. november 09.

Díjátadókkal, köszöntőkkel és előadásokkal 2021. november 3-án kezdődött meg a 18. Magyar Tudomány Ünnepe (MTÜ). Az MTA Szegedi Akadémiai Bizottság székházában is egy hónapon át tart a programsor, amely „A történelem oktatás és kutatás 100 éve a Szegedi Tudományegyetemen” című konferenciával kezdődött.

2021. november 08.

A TDK munka a kötelező tananyag elsajátításán túlmutató hallgató-oktató műhelymunka, szakmai kapcsolat, amely lehetőséget ad a hallgatóknak egy-egy téma és az alkalmazható kutatási módszerek, eszközök alapos megismerésére, a kötelező tananyagon túlmutató új ismeretek megszerzésére. A TDK tevékenység számos tanulmányi támogatás, pályázat elbírálásánál előnyt jelent.

2021. november 04.

Online tudományos műhely a Magyar Tudományos Akadémia Szociológiai Tudományos Bizottsága Szociális Munka Albizottság és a Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar Szociális Munka és Szociálpolitika Tanszék szervezésében.

2021. november 04.

Szeretettel várjuk hallgatóinkat és oktatóinkat kari TDK konferenciánkon!

Időpont: 2021. november 17. szerda, 14:00-16:00