plágiumvizsgálat

Felhívás plágiumvizsgálat lehetőségére

2023. október 20.

Felhívom szíves figyelmüket, hogy a 2023/24/1 féléves záróvizsga időszak szakdolgozat leadási határideje 2023. november 20 (hétfő)! A leadást megelőzően lehetőségük van plágiumvizsgálat kérésére, a KTÜ 18.1.5. értelmében az alábbi eljárás szerint:

• megküldi a szakdolgozatát plagium@ek.szte.hu címre legkésőbb 2023. november 3-ig (péntek),
  • a levél tárgyában feltüntetve: ETSZK
  • a fájl nevében a hallgató neve szerepeljen ékezetek nélkül, kisbetűvel, elválasztva (minta_marton)
  • az e-mail cím, amiről küldi a diplomamunkát, a Neptun tanulmányi rendszerben szereplő címe legyen azonosítás céljából
  • a vizsgálat egy dolgozatra, csak egyszer kérhető

Kérjük, a fent említett feltételekkel küldjék el a diplomadolgozatot plágiumvizsgálatra, hogy időben visszakaphassák, és legyen idejük a szükséges javításokat elvégezni rajta. A megvizsgált szakdolgozatról a témavezető is értesítést kap.

Üdvözlettel:

Tanulmányi és Oktatásszervezési Iroda