etszkplakathoz

Bemutatkozunk a középiskolásoknak!

2020. november 04.

A járványügyi helyzetre való tekintettel az idei évben kevesebb személyes megjelenésre, kapcsolattartásra nyílik lehetőségünk a felvételi előtt álló diákokkal és a középfokú oktatási intézményekkel.

Emiatt elektronikus úton szeretnénk eljuttatni az iskolákhoz a karunkat bemutató plakátot, amelyet Facebook oldalon, az iskolai honlapon, vagy akár nyomtatott formában a faliújságon is megoszthatnak az iskolák a diákokkal, ezzel segítve őket a pályaorientációban.

A plakáton az alábbi információkat tüntettük fel:

• Képzéseink rövid bemutatása
  • Középiskolások számára is nyitott előadásaink online elérhetősége link és QR-kód formájában is
    A délelőtt tartott nyílt óráink akár egy osztályfőnöki óra keretében is megtekinthetőek!
  • Kérdezz Tőlünk! SZTE ETSZK felvételi – 2021 Facebook csoportunk linkje
  • A csoporthoz történő csatlakozással a diákok kérdéseket tehetnek fel hallgatóinknak, munkatársainknak a képzésekkel és a kari mindennapokkal kapcsolatban.
  • Nyílt napok időpontjai
    2021. január 16. szombat 10:00
    2021. január 29. péntek 10:00
  • Feliratkozási lehetőség levélsorzatunkra
    Február 15-ig tartó levélsorozatunkban bemutatjuk Karunk épületeit, bepillantást engedünk skill laborunkba, és további hasznos információkat küldünk a feliratkozóknak.
  • Elérhetőségeink