mentorprogram

Jelentkezés a mentorprogramba 2020/21. tanévre

2020. augusztus 05.

Új helyre, új emberek közé kerülnek, de nem lesznek egyedül. Karunk lehetőséget biztosít, hogy felsőbb éves hallgatók segítségét vegyék igénybe tanulmányaik megkezdésekor.

A mentorprogramba jelentkező elsős hallgatók mellé egy-egy felsőbb éves mentorhallgatót társítunk, aki ott lesz „mankóként” Önöknek

Felkereshetik majd tanulmányi ügyek intézésével kapcsolatos kérdéseikkel, segítséget kérhetnek tanulmányaikhoz, megbeszélhetik vele kezdeti nehézségeiket.

Mentoraink kapacitása véges, ezért csak korlátozott számban tudunk helyet biztosítani a programban, így az alábbi kérdőív kitöltésével tud jelentkezni mentoráltnak.

A kérdőív kitöltési határideje: 2020. augusztus 25. 23:59.

Besorolás után mentora fel fogja venni Önnel a kapcsolatot.

Kari mentorprogramunkról kérdezhet a mentorprogram@etszk.u-szeged.hu email címen.