Demonstrátori pályázat 2019/2020-as tanév tavaszi szemeszterére

2019. november 27.

A Fizioterápiás Tanszék demonstrátori pályázatot hirdet a 2019/2020-as tanév tavaszi szemeszterére EBHKT gyakorlat tantárgyból.

A demonstrátor megbízása 2020. április-május-június hónapokra szól.

Alapszakon tanuló hallgatók esetén az a hallgató adhat be pályázatot:

• aki legalább 2 szemesztert eredményesen teljesített,
  • tanulmányi átlageredménye – a pályázat benyújtását megelőző két félévben – legalább jó rendű volt,
  • a meghirdetett tantárgyak közül az általa választott tantárgyból jeles eredménnyel vizsgázott,
  • rendelkezik a kisebb hallgatói közösségek munkájának irányításához szükséges készségekkel.

Mesterképzésen tanuló hallgatók esetén az a hallgató adhat be pályázatot, aki legalább 1 szemesztert eredményesen teljesített,

• tanulmányi átlageredménye – a pályázat benyújtását megelőző félévben - legalább jó rendű volt,

A feltételek teljesüléséről egy, a Tanulmányi Osztályról hozott igazolást kérünk a pályázat mellékleteként benyújtani!

A demonstrátor munkadíja várhatóan havi bruttó 30. 000 Ft.

A pályázatokat a Fizioterápiás Tanszékre kell benyújtani.

A pályázatok benyújtási határideje: 2020. 01. 03.