Kari nyílt nap - 2024. február 3.

2023. december 05.

Ha lemaradtál a januári nyílt napunkról, még pótolhatod ezen a szombati napon! A szakos előadások (védőnő, szociális munka, dentálhigiénikus, ápoló, egészségügyi menedzser és gyógytornász) mellett interaktív programokkal várunk minden érdeklődő diákot és szüleiket!

A program ELŐZETES REGISZTRÁCIÓHOZ KÖTÖTT!

Helyszín: 6726, Szeged Temesvári körút 31.

Google Maps link >>>

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Az előadások megtekintése ELŐZETES REGISZTRÁCIÓHOZ KÖTÖTT, az alábbi űrlapon jelezzétek felénk részvételi szándékotokat:

A regisztrációt a belépést követően ellenőrizzük, feliratkozás hiányában sajnos nem garantálhatjuk, hogy biztosan lesz helyed a kiválasztott előadáson.

Regisztráció határideje: 2024. február 3. 7:00

PROGRAMTERV

9:00-tól - regisztráció ellenőrzése

Köszöntő
Bemutakozik az ETSZK Hallgatói Önkormányzata

10:00-11:00 - bemutatkozó előadások - > Ha valamelyik szakos tájékoztató betelik, 11 órai kezdettel újabb időpontot hirdetünk meg!

SZOCIÁLIS MUNKA BA/MA (122-es terem) - előzetes online regisztrációhoz kötött program
Ismerd meg az ezerarcú szociális munkás hivatást!
A szociális munka alap- és mesterképzés bemutatása mellett szó esik a duális képzésről is. A felmerülő kérdéseidre itt választ kaphatsz oktatóinktól, hallgatóinktól, zárásként pedig szociális munka bingóval készülünk!

VÉDŐNŐ BSC/MSC (232-es terem) - előzetes online regisztrációhoz kötött program
Köztünk a helyed, ismerd meg a hungarikumnak számító védőnői hivatást!
Nyílt napunkon bemutatjuk, hogy milyen területi vannak a védőnői munkának, lesz-e kereslet a szakmai tudásodra, valamint hogyan milyen fejlődési lehetőségeid vannak a BSc képzés után!

ÁPOLÓ BSC/MSC (terem: 16-os demo) - előzetes online regisztrációhoz kötött program
A mi szupererőnk: ápolók vagyunk!
Szakunk bemutatását követően beszélgethetsz ápoló hallgatóinkkal és oktatóinkkal, majd megismerheted a demonstrációs termünkben található felszereléseket és eszközöket.

DENTÁLHIGIÉNIKUS BSC (111-es terem) - előzetes online regisztrációhoz kötött program
Megismerheted, hogy mi is az a dentálhigiénikus szakma, milyen fogászati beavatkozásokat végezhetsz ezzel a képzettséggel. A bemutatkozást követően - kötetlen beszélgetés formájában - egy dentálhigiénikusként dolgozó kollégánktól és oktatóinktól is kérdezhetsz.

GYÓGYTORNÁSZ BSC/MSC (124-es terem) - előzetes online regisztrációhoz kötött program
Szeretnél gyógytornász lenni? Válaszd az SZTE-t, megmutatjuk miért!
Bemutatjuk képzésünket mind oktatói, mind hallgatói szemmel, videók segítségével pedig különböző, a képzés során is alkalmazott vizsgálati és terápiás módszerekbe pillanthatsz be.

EGÉSZSÉGÜGYI MENEDZSER MSC (121-es terem) - előzetes online regisztrációhoz kötött program
Megválaszoljuk, hogy miért van szükség egészségügyi menedzserekre, milyen lehetőségeid vannak az oklevél átvételét követően. A mesterképzés ismertetése után megvitatjuk a felmerülő kérdéseket.

REGISZTRÁCIÓ NÉLKÜLI PROGRAMOK

11:00 - 12:00 - Pillants be az ETSZK-n zajló mindennapokba! (111-es terem)
Hallgatóink PPT vetítéssel egybekötött tájékoztatón mesélnek a hallgatói életről.

9:30 -12:30 - Nézz szét egy ápolói skill laborban! (19-es demo)
Hallgatóink bemutatják az ápoláshoz használt segégeszközöket.

9:00 -13:00 - standok (földszinti ebédlő)

TANOSZ (TANULMÁNYI ÉS OKTATÁSSZERVEZÉSI IRODA)
Kérdésed van a 2024-es felvételi eljárással kapcsolatban? Mi segítünk!

HALLGATÓI STAND
Ismerd meg az ETSZK-n zajló hallgatói életet, beszélgess kötetlenül hallgatóinkkal!

SZTE-SÓK
A Szegedi Tudományegyetem hallgatóiként az a célunk, hogy támogassuk társainkat, a szegedi egyetemista életet, kérdezz tőlünk bátran!

SZTE EÖTVÖS LÓRÁND KOLLÉGIUM
A kollégiumi jelentkezésről, a bekerülés feltételeiről tudhatsz meg több információt a standunknál.