Egyetemi kurzusok

Ezek a kurzusaink aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező SZTE hallgatók számára a Neptun Tanulmányi Rendszerben felvehető nyelvtanfolyamok. A kurzusok heti 1x2 (1x90 perc) vagy 2x2 (2x90 perc) gyakorisággal, szabadon választható tárgyakként kerülnek meghirdetésre a tanulmányi időszak kezdete előtt (augusztus és január végén). Az 1. szint és 2. szint megnevezések két féléves tárgyat jelentenek, ahol a kurzusok egymásra épülnek, de a 2. szint felvételének nem előfeltétele az 1. szint elvégzése.

Az aktuális tanulmányi időszakban felvehető kurzusokért keresse fel az SZTE Neptun Tanulmányi Rendszerét. Ha a Neptunban nem találja nyelvi kurzusainkat, bizonyosodjon meg róla, hogy a Tárgyfelvétel oldal fejlécében a szűrőket megfelelően állította be. (Válassza az Egyéb szabadon választható tárgyak lehetőséget, majd klikkeljen a Tárgyak listázása gombra.)

Kurzusainkkal kapcsolatban figyelmébe ajánljuk következő oldalainkat: