Belfast

Vegyél részt a Queen's University programjain 2 kreditért!

2024. április 29.
1 perc

Június 24-26. között a belfasti egyetem képviselői háromnapos szegedi látogatásuk alatt workshopokat és előadásokat tartanak Karunk ápoló hallgatóinak és dolgozóinak. Ha részt vesztek a programokon, 2024/25-ös őszi szemeszterben meghirdetett kurzusunkon 2 kredittel honoráljuk a közreműködést.

Angolul értő és társalgási szinten kommunikáló ápoló hallgatókat várunk a programra, a lenti elérhetőségen keresztül tudtok előzetesen jelentkezni a szorgalmi időszak végéig!

Az eseménysorozat alatt egy jelenléti ív kitöltésével tudjátok igazolni a részvételeteket, ezt követően a következő félévben meghirdetett kapcsolódó SZV kurzusra automatikusan feljelentkeztetjük a listán szereplőket. Emellett ebben a három napban szabadidős, a feltöltődést megcélzó programokat (pl. pizzázás) is szervezünk nektek!

/További részletekről a közösségi oldalainkon is tájékoztatunk titeket, valamint folymatosan bővítjük a cikk tartalmát./

Előzetes jelentkezés és bővebb információ:
Bakó Pál
bako.pal@szte.hu