33_ev_szakmai_tapasztalatai_-_kep0502

"Üllő légy vagy kalapács, de legalább ne árts!"

2024. április 30.
2 perc

A Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar, az Iskolaszövetség, a Szociális Szakmai Szövetség és a Szociális Munkások Magyarországi Egyesülete szervezi a szegedi szociális munkás képzés 33. évfordulóját ünneplő szakmai konferenciát.

33 év szakmai tapasztalatai a hazai szociális munkás képzésben

A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Kérjük, részvételi szándékát, legkésőbb május 22-éig, az alábbi linken jelezze felénk.

Időpont: 2024. május 31. 10.00-16.00

Helyszín: SZTE ETSZK, Szeged, Bal fasor 39-41.

9.00 – 9.45

Megnyitó
10.00-10.05 - Prof. Dr. Tóth-Molnár Edit dékán (SZTE ETSZK)

Köszöntő